Be Cool Samostoječi ventilator z 3D oscilacijo in funkcijo difuzorja dišav BC18ST2403
Šifra: 1040487
Na zalogi pri dobavitelju
Količina
Tehnične specifikacije:
  • Premer: 26 cm
  • Oscilacija: 3D (vodoravno in navpično) za enakomerno porazdelitev zraka po prostoru
  • Nadzor: Na dotik ali z daljinskim upravljalnikom
  • Difuzor dišav: Integrirana aroma škatlica za uporabo eteričnih olj ali dišavnih blazinic
  • Material: ABS+PP
  • Nastavljiva višina: 800 mm - 1050 mm
  • Časovnik: 1–12 ur
  • Delovanje: Tih način delovanja
  • Poraba energije: 50 W (med delovanjem) / 1 W (v stanju pripravljenosti)
  • Napajanje: 220–240V / 50–60Hz
  • Barva: Bež/srebrna
Dimenzije:
  • Izdelek (Š×V×G): 310×1050×310 mm
  • Embalaža (Š×V×G): 500×360×280 mm